Het DECAIGNY-team HEET U WELKOM.

Izegem

Receptie:

 

Philip Gaytant
Technisch adviseur
philip.gaytant@decaigny.be
051 33 64 04
Andy Debaeremaeker
Technisch Adviseur
andy.debaeremaeker@decaigny.be
051 33 31 55

Magazijn:

Jan Catteeuw
Verantwoordelijke magazijn
jan.catteuw@decaigny.be
051 33 31 52

Carrosserie:

Tom Lapere
Verantwoordelijke carrosserie
tom.lapere@decaigny.be
051 33 31 56

Garanties:

Chris Vermeersch
Verantwoordelijke garanties
chris.vermeersch@decaigny.be
051 33 31 51

Verkoopsadministratie:

Thérèse Lecluyse
therese.lecluyse@decaigny.be
051 33 31 58
Veerle Despriet
veerle.despriet@decaigny.be
051 33 31 57

Boekhouding:

Nicolas Carette
Accountant
Contacteer ons
051 33 64 03
Ruben Buyck
Administratie - Boekhouding
ruben.buyck@decaigny.be
051 33 64 03

Verkoop nieuwe - en tweedehandswagens:

Steve Hillewaere
B2B
steve.hillewaere@decaigny.be
051 33 64 07
0474 87 87 10
Davy Vettenburg
davy.vettenburg@decaigny.be
051 33 64 02
0474 87 87 16

Dienst na verkoop - tweedehands:

Bram Luypaerd
bram.luypaerd@decaigny.be
051 33 31 55

Tielt

Receptie:

 

Mathieu Dejonckheere
Verantwoordelijke naverkoop Tielt
mathieu.dejonckheere@decaigny.be
051 42 61 60

Receptie en administratie:

Martijn Couvreur
martijn.couvreur@decaigny.be
051 42 61 61

Magazijn:

Dirk Langeraet
dirk.langeraet@decaigny.be
051 42 61 67

Verkoop nieuwe - en tweedehandswagens:

Wouter Sioen
B2B
Bestelwagenspecialist
wouter.sioen@decaigny.be
051 42 61 68
0474 87 87 12
Filip Willems

filip.willems@decaigny.be
051 42 61 65
0474 87 87 17